Logo Buitenstate

Landelijk Wonen is aangesloten bij het NVM samenwerkingsverband Buitenstate.

Meer over Buitenstate

Ons team

Enthousiast en pro-actief

Foto Johan Schep

Johan Schep Algemeen directeur

0182 38 30 38
j.schep@schep.nl

Foto Harold van Rooij

Harold van Rooij Directeur

06 - 51 41 99 56
h.vanrooij@schep.nl

Foto Heero Boer

Heero Boer NVM Makelaar Taxateur OZ

06 - 51 33 73 84
h.boer@schep.nl

Foto Alex Peters

Alex Peters NVM Makelaar Taxateur OZ

06 - 53 67 82 12
a.peters@schep.nl

Foto Arie Schep

Arie Schep Assistent Makelaar Wonen

0182 38 90 26
a.schep@schep.nl

Foto Wilma Dogterom

Wilma Dogterom Commercieel binnendienst medewerker

0182 38 90 23
w.dogterom@schep.nl

Foto David Koning

David Koning Vastgoed adviseur

06 - 53 70 74 39
d.koning@schep.nl

Foto Bart Kooijman

Bart Kooijman NVM Makelaar Taxateur OZ

06 - 50 88 74 35
b.kooijman@schep.nl

Foto Annemarie Schilder

Annemarie Schilder Commercieel binnendienst medewerker

0182 38 30 38
a.schilder@schep.nl