Logo Buitenstate

Landelijk Wonen is aangesloten bij het NVM samenwerkingsverband Buitenstate.

Meer over Buitenstate

Ons team

Enthousiast en pro-actief

Foto Harold van Rooij

Harold van Rooij Directeur

06 - 51 41 99 56
h.vanrooij@schep.nl

Foto Alex Peters

Alex Peters NVM Makelaar Taxateur OZ

06 - 53 67 82 12
a.peters@schep.nl

Foto Bart Kooijman

Bart Kooijman NVM Makelaar Taxateur OZ

06 - 50 88 74 35
b.kooijman@schep.nl

Foto Wilma Dogterom

Wilma Dogterom Commercieel binnendienst medewerker

0182 38 30 38
w.dogterom@schep.nl

Foto Peter Klapwijk

Peter Klapwijk Vastgoedadviseur

06 - 30 20 28 88
p.klapwijk@schep.nl

Foto Annemarie Schilder

Annemarie Schilder Commercieel binnendienst medewerker

0182 38 30 38
a.schilder@schep.nl

Foto Frans Grijpma

Frans Grijpma Vastgoed adviseur, specialist zonnepanelen

06 - 51 85 22 77
f.grijpma@schep.nl

Foto Johan Schep

Johan Schep Aandeelhouder

0182 38 30 38
j.schep@schep.nl